fbpx

PASLAUGOS

TERASŲ MONTAVIMAS

01.

Įrengsime Jūsų terasą ant žemės arba ant stogo.

Padėsime pasirinkti geriausią sprendimą ir užtikrinsime, kad terasa būtų saugi bei tvirta.

terasu montavimas, irengimas

POLIŲ SUKIMAS

02.

Pasirinkdami mūsų įmonę polių sukimo darbams, gausite ne tik profesionalų ir kokybišką darbą, bet ir konkurencingą kainą. Mes suprantame, kad kiekvieno kliento poreikiai ir lūkesčiai yra skirtingi, todėl visada stengiamės pasiūlyti geriausią sprendimą ir paslaugą, atsižvelgdami į kliento poreikius.

Poliu sukimas

TERASŲ ALYVAVIMAS

03.

Terasų alyvavimas yra svarbus procesas, kuris padeda išsaugoti terasų ilgaamžiškumą ir išvaizdą. Terasa bus apsaugota nuo neigiamo oro sąlygų ir saulės spindulių poveikio. Jei ieškote profesionalių ir patikimų terasų alyvavimo paslaugų, mūsų įmonė yra puikus pasirinkimas.

terasu irengimas, montavimas, alyvavimas

TERASŲ APŠVIETIMAS

04.

Mes dirbame tik su patikimais ir patikrintais tiekėjais, kad galėtume pasiūlyti geriausius apšvietimo sprendimus, kad jūsų terasa būtų ne tik saugi, bet ir vizualiai patraukli. Mūsų profesionalūs specialistai turi patirties ir žinių, kad galėtų pasirinkti ir sumontuoti geriausius terasų apšvietimo sprendimus, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir lūkesčius.

terasu apsvietimas

TERASŲ STOGINĖS

05.

Mėgautis namų terasa dažnai trukdo permainingi Lietuvos orai. Stoginės ir pavėsinės terasai sukurtos tam, kad būtų galima praleisti daugiau laiko lyjant lietui, šviečiant kaitriai saulei. Jos naudingos ištisus metus: vasarą – suteikia vėsą ir pastogę nuo vėjo bei lietaus, o baldų nereikia slėpti. Žiemą – apsaugo terasą nuo pastovios drėgmės, tai padeda ilgiau išsaugoti ją nepakitusią. 

IMG_8293

TERASŲ REKONSTRUKCIJA

06.

Norint įsirengti kokybišką, ilgaamžę terasą yra svarbu ne tik stilius ar dangos tipas, tačiau ir surinkimo kokybė. Vis dar pasitaiko nuomonių, jog terasos trumpai tarnaujantys ir netvirti statiniai. Tačiau, galime Jus patikinti, kad taip nėra. Mūsų įmonės įrengiamos ar renovuojamos lauko terasos pasižymi itin aukšta kokybe. Dėl pažangių technologijų, kurias pasitelkiame terasų renovacijoje, jų karkasai yra išties tvirti ir gali atlaikyti net pačias nepalankiausias aplinkos sąlygas ar gamtos išdaigas. 

Terasu rekonstrukcija

UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ IR SU JUMIS SUSISIEKSIME